Contact us

Ostukorv
0.00
Taganemisõigus

Estecofood.eu e-poest ostetud toodete puhul on Teil õigus põhjust avaldamata lepingust taganeda (toode tagastada) 14 päeva jooksul alates ostetud toote kättesaamisest.

Tagastus on aktsepteeritav vaid tingimusel, kui toodet ei ole kasutatud ning sellel pole kahjustuste ega kasutamise jälgi.

Lepingust taganemiseks (toote tagastamiseks või ümbervahetamiseks) kirjutage vabas vormis korrektne taganemisavaldus, kus on ära märgitud arve number, kuupäev, tagastatud tooted (k.a. nimi-koodid-värvid, tagastamise põhjused), kindlasti lisage juurde panga nimi, arveldusarve omaniku nimi ja number. Lisage täidetud taganemisavaldus tagastatava toote juurde.

Lepingust taganemisel peate ostetud toote viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse esitamisest Estecofood’le tagastama.

Ostusumma hüvitamine tagastatud toodete eest toimub esimesel võimalusel, ent mitte hiljem, kui 14 päeva jooksul alates toodete jõudmisest tagastamisaadressile. Tagastamisega seotud saatekulud tasub klient.

Estecofood.eu ei taga toodete ümbervahetamise võimalust. Estecofood.eu maksab toote eest raha tagasi, kui esineb tootel probleeme.

Kuni paki vastuvõtmiseni ei saa Estecofood toodete eest vastutust võtta, seetõttu soovitame tagastamisel valida tähitud posti teenus. Säilitage postitamisel saadav dokument postitamise tõestamiseks.

Tagastamiseks määratud kaubad adresseerige:

Tarmere TÜ

Valga maakond, Otepää vald, Puka alevik, Kesk 33, 67217

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST +372 5636 7225