Contact us

Ostukorv
0.00
Avatud talupäevad

Avatud talupäevad

Avame ka sel aastal oma kanepi -ja tatratootmise saladuste ukse . Külla saab meile tulla kahel päeval ( 15 ja 16 juuli) kella 10-17 või kokkuleppel. Saate teada kuidas valmib kanepiõli looduskosmeetika( kreemid, õliparfüümid) kanepikama, tatrahelbed, kanepi ja tatra pasta. Saab nähe milline on kanepi, tatra ja kikerherne taimed . Meie juures saab ka tutvuda teiste Valgamaa väiketootajadega. Meie juurde tuleb kuulus Otepää Toidupada elamusköök. Lapsed saavad teha ponidega sõitu. Uurida lähemalt milline näeb välja Pekingi part, India jooksupart, Kameruni kitse, hiidküülik ning kääbusküülik. Ujumiskoht 100m, parkimine kultuurimaja parkla (100m kõndimine), asume Tartu Valga vahel.
* Räniorg Oü pakub – Sealiha omas mahlas, Mulgikapsad lepasuitsu põsesingiga Boršipõhjad, Letšo, Marineeritud Kirsstomatid, Murakamoos, Rabarberimahl, Värske soolakurk, Basiilikupesto
* Sirje Käsitööleib pakub – seemne ja liha leibasid
* Vahavalgus OÜ pakub maitsvat Lõuna-Eesti mett. Lisaks on saada ka käsitööna tehtud mesilasvaha küünlad ja krõbe vanakooli retro vahvel.
* Puidust tooted – Lõikelauad, serveerimiskandikud , pannilabidad
* Otepäält tuleb meile külla ka käsitöömeister oma valmistatud seebide ning küünaldega.
* MTÜ Pritsumehe Marid pakuvad kohaliku käsitööd
* Päkamäe Maius Oü pakub –valmistab käsitööna tervislikke maiustusi. Maiustuste koostisained on segunenud mõnus pähklite ja puuviljade maitse, mida täiustavad krõbisevad toorkakaooad ja toortatratang. Sobivad veganitele, on gluteeni- ja suhkruvabad.
* Sibbul Oü valmistab Chaga tooteid ning kasemahla jooke, Chaga ekstrakti, Chaga teed,
* nimekiri täieneb jooksvalt

Jäta oma mõte