Contact us

Ostukorv
0.00
Kuidas valmib kanepiõli Spa Mask !

Kuidas valmib kanepiõli Spa Mask !

Kõik looduskosmeetka hindajad on kindlasti juba kuulnud kui kasulik on kanepiõli, et ta sisaldab oomega rasvhappeid ja on hea nii lusikaga sisse võtta kui ka nahale määrida. Kui googeldada sõna „kanepiõli” leiab palju imepärast – leevendab nahaärritusi, põletikke, vähendab allergijat, aeglustab vananemist, aknevastane jne.
Kui õli on värskelt pressitud, peab ta jääma nädalaks seisma et settida. Õlinõu põhja koguneb paks mudataoline materjal. Mis sellega teha? Ära visata? Kindlasti mitte. See mass sisaldab kanepiõli kõige kasulikumat osa, kuigi maitse on mõru. Söögiks seda üldjuhul ei kasutaks kuigi ka seda võiks. Miks mitte kasutada nahahoolduses – see mass on niisutav, toitev, pehme kanepi viljaliha. Kui lisada sellele massile peent koorivat kanepijahu pulbrit, saab veel ühe lisaboonuse -koorimine.
Nii valmiski üks meie esimesi kosmeetikatooteid – kanepiõli SPA mask, mis sisaldab nii niisutavat kui ka koorivat kihti segatud kanepiõliga. Kasuta seda igal hommikul ja nahk on sulle tänulik.

Comments (1)

Jäta oma mõte